Hydroizolacja budynków Warszawa

Izolacja budynku Warszawa

Hydroizolacja budynku przed szeroko pojętą wilgocią stanowi kluczową kwestię podczas budowy. Woda jest żywiołem, który zawsze znajdzie miejsce ujścia, więc hydroizolacja i jej ciągłość musi być wykonana w 100% prawidłowo. Tylko wtedy gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie obiektu.

Do częstych błędów podczas wykonywania hydroizolacji budynków można zaliczyć:

  • Niewłaściwy dobór materiału wodochronnego
  • Niewłaściwe wykonanie połączenia izolacji pionowej i poziomej z izolacją podposadzkową
  • Niewłaściwe wykonanie powłoki przeciwwilgociowej
  • Niewłaściwe uszczelnienie wszystkich dylatacji, przejść rurowych itd.

Powyższe nieprawidłowości powodują zawilgocenia i przecieki do budynków, co wiąże się z poniesieniem znacznych kosztów na naprawy, nie wspominając o dyskomforcie i utrudnieniach dla użytkowników.

Skutki błędów w hydroizolacji budynku to mniejsze lub większe zawilgocenia bądź przecieki w domu, niekiedy bardzo kosztowne do naprawy i dezorganizujące życie mieszkańców. W takiej sytuacji podstawowym zadaniem jest znalezienie przyczyny zawilgocenia. Aby prawidłowo określić przyczynę powstawania przecieków niezbędne jest ekspercka wiedza poparta solidnym doświadczeniem.

Wykorzystując naszą wiedzę szkoleniową i wieloletnie doświadczenie praktyczne jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe realizacje z zakresu hydroizolacji budynków w Warszawie i okolicach.

Bazujemy na systemach renomowanych producentów materiałów do hydroizolacji budynków. Wykonujemy izolacje budynków nowych jak i tych już wybudowanych. Gwarantujemy fachowość i solidność.

Izolacje budynków Warszawa

Hydroizolacja budynku Warszawa

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

Zaufali nam