Remonty płyt balkonowych

Balkony mają wpływ na wygląd całej elewacji budynku i dlatego tak ważne są ich regularne remonty. Balkony są narażone na różnorodne czynniki atmosferyczne i mogą ulec zniszczeniu szybciej niż inne części budynku.

Balkony to miejsca, które szczególnie narażone są na działanie wilgoci (woda, śnieg, mróz), zmiennej temperatury i promieni UV. Czynniki te mogą spowodować uszkodzenia w warstwie hydroizolacyjnej, co przyczynia się do jej nieszczelności. Przenikająca woda niszczy nie tylko beton (pękanie, utrata właściwości mechanicznych), ale również zbrojenie.

Na skutek zmiennych warunków atmosferycznych, dochodzi do dużych naprężeń materiału okładzinowego, co może skutkować zniszczeniem konstrukcji balkonów.

Balkon z uszkodzoną hydroizolacją staje się również źródłem problemów dla konstrukcji budynku – w efekcie zawilgocenia ścian dochodzi do osłabienia ich wytrzymałości, rozwoju pleśni oraz niszczenia elementów wykończeniowych elewacji, a wewnątrz – np. powłok malarskich i tapet. Z tego powodu balkon należy zabezpieczyć bardzo starannie, stosując wysokiej jakości materiały.

Remonty płyt balkonowych Warszawa

W ramach naszej działalności zajmujemy się remontami płyt balkonowych i tarasowych. Te powierzchnie stale są narażone na szkodliwe działania czynników atmosferycznych, dlatego konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie.

Wykonanie trwałego i skutecznego uszczelnienia tarasów czy balkonów oraz ułożenie okładziny ceramicznej wymaga zastosowania odpowiednich materiałów i właściwej technologii. Ważne jest również, aby prace budowlane były prowadzone w sposób zgodny ze sztuką, z dbałością o szczegóły i wysoką jakość.

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać naprawy płyt balkonowych szybko i sprawnie, pomijając fakt ustawiania rusztowania, które znacznie zwiększa koszty.

Prace wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników posiadających bogate doświadczenie w tego typu pracach.
Przed przystąpieniem do prac gruntownie analizujemy problem i dobieramy odpowiednią technologie naprawy. Bazujemy na systemach naprawczych renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić wysokoą jakość i gwarancję prawidłowego wykonania.

W ramach usług proponujemy:

remont płyt balkonowych
remonty budynków
Naprawa płyt balkonowych

Remont płyt balkonowych Warszawa

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Zaufali nam