Generalny remont tarasu

Remont tarasu Warszawa

Tarasy są narażone na różnorodne czynniki atmosferyczne i mogą ulec zniszczeniu szybciej niż inne części budynku.

Tarasy to miejsca, które szczególnie narażone są na działanie wilgoci (woda, śnieg, mróz), zmiennej temperatury i promieni UV. Czynniki te mogą spowodować uszkodzenia w warstwie hydroizolacyjnej, co przyczynia się do jej nieszczelności.

Na skutek zmiennych warunków atmosferycznych, dochodzi do dużych naprężeń materiału okładzinowego, co może skutkować zniszczeniem konstrukcji tarasu.

Taras z uszkodzoną hydroizolacją staje się również źródłem problemów dla konstrukcji budynku – w efekcie zawilgocenia ścian dochodzi do osłabienia ich wytrzymałości, rozwoju pleśni oraz niszczenia elementów wykończeniowych elewacji, a wewnątrz – np. powłok malarskich i tapet. Z tego powodu taras należy zabezpieczyć bardzo starannie, stosując wysokiej jakości materiały.

Czynniki zwiększające ryzyko przeprowadzenia remontu tarasu

Najczęściej, narażone na uszkodzenia są tarasy domów, bloków budowanych do lat 90 ( słabe materiały albo ich brak, niedbałe wykonawstwo). Sygnałem wskazującym konieczność remontu lub powstanie uszkodzeń są spękane klawiszujące płytki, czy wyszczerbione rogi łączenia płytek.

Niekorzystny wpływ na konstrukcję tarasów ma jego długotrwałe zawilgocenie. Jego przyczyną jest najczęściej zatrzymywanie się wody, a więc brak spadku lub za mały spadek. W rezultacie, nadmierne zawilgocenie może prowadzić do uszkodzenia lub zniszczenia konstrukcji.

Czynniki świadczące o potrzebie remontu tarasu:

  • Długo schnące plamy na powierzchni tarasu (np. po opadach deszczu).
  • Pękająca spoina (fuga) miejscach zatrzymania wody.
  • Zmiana barwy podłoża.
  • Pęknięcia, odspojenia płytek.

Remonty tarasów w Warszawie

Oferujemy profesjonalne remonty tarasów w Warszawie i okolicach wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających bogate doświadczenie w tego typu pracach.

Przed przystąpieniem do prac gruntownie analizujemy problem i dobieramy odpowiednią technologie naprawy tarasu. Bazujemy na systemach naprawczych renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość i gwarancję prawidłowego wykonania.

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać remont tarasu szybko i sprawnie, pomijając fakt ustawiania rusztowania, które znacznie zwiększa koszty.

Prace wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników posiadających bogate doświadczenie w tego typu pracach.
Przed przystąpieniem do prac gruntownie analizujemy problem i dobieramy odpowiednią technologie naprawy. Bazujemy na systemach naprawczych renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość i gwarancję prawidłowego wykonania.

W ramach usług proponujemy:

  • generalny remont tarasu,
  • kompleksowe realizacje napraw płyt balkonowych oraz wierzchnich warstw,
  • zbijanie odspojonych fragmentów tynków,
  • uzupełnianie ubytków tynku,
  • reprodukcja tynków,
  • malowanie tynków.

Generalny remont tarasu Warszawa i okolice

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa
+48 504 050 966
+48 509 639 359

remont tarasu w warszawie
remonty tarasów
generalny remont tarasu

Zaufali nam