Hydroizolacja fundamentów

Izolacja fundamentu Warszawa – hydroizolacja ścian fundamentowych

Ochrona fundamentów przed szeroko pojętą wilgocią stanowi kluczową kwestię podczas budowy. Woda jest żywiołem, który zawsze znajdzie miejsce ujścia, więc hydroizolacja i jej ciągłość musi być wykonana w 100% prawidłowo. Tylko wtedy gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie obiektu.

Do częstych błędów podczas wykonywania hydroizolacji można zaliczyć:

  • Niewłaściwy dobór materiału wodochronnego
  • Niewłaściwe wykonanie połączenia izolacji pionowej i poziomej z izolacją podposadzkową
  • Niewłaściwe wykonanie powłoki przeciwwilgociowej
  • Niewłaściwe uszczelnienie wszystkich dylatacji, przejść rurowych itd.

Powyższe nieprawidłowości powodują zawilgocenia i przecieki do budynków, co wiąże się z poniesieniem znacznych kosztów na naprawy, nie wspominając o dyskomforcie i utrudnieniach dla użytkowników.

Skutki błędów w hydroizolacji to mniejsze lub większe zawilgocenia bądź przecieki w domu, niekiedy bardzo kosztowne do naprawy i dezorganizujące życie mieszkańców. W takiej sytuacji podstawowym zadaniem jest znalezienie przyczyny zawilgocenia. Aby prawidłowo określić przyczynę powstawania przecieków niezbędne jest ekspercka wiedza poparta solidnym doświadczeniem.

Wykorzystując naszą wiedzę szkoleniową i wieloletnie doświadczenie praktyczne jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe realizacje z zakresu hydroizolacji fundamentów.

Bazujemy na systemach renomowanych producentów materiałów do hydroizolacji. Wykonujemy izolacje fundamentów zarówno budynków nowych jak i tych już wybudowanych. Gwarantujemy fachowość i solidność.

Hydroizolacja ścian fundamentowych

Hydroizolacja fundamentu Warszawa

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

 

Zaufali nam