Hydroizolacja dachów

Izolacje dachów Warszawa

Dachy narażone są na zmienne warunki pogodowe i wahania temperatury, co może prowadzić do pęknięć warstwy hydroizolacji.

Prawidłowa hydroizolacja dachu wymaga dużej, trwałej i bezpiecznej izolacji przeciwwodnej. Ważną kwestią jest stosowanie odpowiednich materiałów o dużej elastyczności i odporności na promieniowanie UV.

Jesteśmy ekspertem w wykonywaniu hydroizolacji dachów. Wykorzystując odpowiednie materiały wysokiej jakości i wykonując prace przy użyciu nowoczesnych technologiami możemy zapewnić skuteczną izolację przeciwwodną dachu.

Wykonujemy również remonty dachów z papy, blachy, dachówki ceramicznej i betonowej. Usuwamy zacieki, usuwamy usterki, remontujemy wszystkie rodzaje dachów. Specjalizujemy się w remontach dachów płaskich i spadzistych. Remonty i hydroizolację dachów wykonujemy w Warszawie i okolicach.

Hydroizolacje dachów Warszawa

Izolację dachów w Warszawie przeprowadzamy na budynkach mieszkalnych oraz biurowych i gospodarczych takich jak hale, magazyny.

Posiadamy odpowiedni sprzęt do izolacji każdego rodzaju dachu oraz niezbędny sprzęt zabezpieczający, który umożliwia prace na wysokich budynkach.

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać hydroizolację dachu płaskiego szybko i sprawnie, pomijając fakt ustawiania rusztowania, które znacznie zwiększa koszty.

Prace wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników posiadających bogate doświadczenie w tego typu pracach.
Przed przystąpieniem do prac gruntownie analizujemy problem i dobieramy odpowiednią technologie naprawy. Bazujemy na systemach naprawczych renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość i gwarancję prawidłowego wykonania.

W ramach usług proponujemy:

  • hydroizolację dachów płaskich,
  • remont dachu,
  • kompleksowe usługi naprawcze budynków,
  • remont elewacji,
  • malowanie elewacji,
  • usługi mycia i czyszczenia na wysokości.

Izolacje dachów

Hydroizolacja dachów płaskich Warszawa

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

Zaufali nam