Hydroizolacja balkonów

Izolacja i uszczelnianie balkonów Warszawa

Balkony to elementy architektoniczne budynku najbardziej narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dlatego też wymagają szczególnie starannie wykonanej hydroizolacji.

Właściwa hydroizolacja balkonu zabezpiecza go przed:

  • Zniszczeniem okładzin ceramicznych, co prowadzi do odpadania płytek
  • Korozją konstrukcji zbrojnej balkonu
  • Przenikaniem wilgoci, co prowadzi do powstawania grzybów i pleśni
  • Stratą ciepła

Na trwałość wykonania balkonu ma wpływ wiele czynników, aczkolwiek do najważniejszych trzeba zaliczyć prawidłowy dobór materiałów oraz jakość i rzetelność wykonania. Nie spełnienie tych kryteriów w perspektywie czasu doprowadzi do konieczności naprawy balkonu.

 

Jak rozpoznać czy balkon wymaga naprawy

Jeśli na spodniej płycie balkonowej pojawiają się odspojenia tynków, wilgotne przebarwienia lub białe naloty a okładziny ceramiczne pękają to znak, że balkon wymaga natychmiastowej naprawy.

Decydując się na wykonanie napraw trzeba przeanalizować wiele aspektów. Pierwszym a zarazem najważniejszym jest wybranie odpowiedniego systemu naprawczego. Obecnie na rynku jest wiele rozwiązań, które znacznie się od siebie różnią, dlatego wybór systemu należy zostawić fachowcom.

Hydroizolacje balkonów Warszawa

Nasza firma oferuje wykonanie hydroizolacji balkonów świeżo wybudowanych jak również tych, które wymagają przeprowadzenia naprawy.

Dysponujemy ekipą specjalistów z bogatym doświadczeniem, co przekłada się na jakość, terminowość i estetykę wykonania.

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

Zaufali nam